angličtina
Angličtina na horách
.
.
Angličtina pro firmy
.
.
.
.
tel./fax: 558 630 246
Možnosti aktivit mimo výuku angličtiny

Vesnice Morávka je jedním z turistických center Beskyd, leží nedaleko Frýdku-Místku (cca 20 km). Koncepce výuky je navržena tak, aby zůstal prostor pro oddych, případně aktivní odpočinek.

Hotel U Přehrady v pohoří Beskyd je ideální pro výlety a pro pěší letní i zimní turistiku, možnosti výstupů na Prašivou, Kotař, Ropičku, Slavíč, Visalaje, Bílý kříž, Grúň, Travný a Lysou horu.

Hotel U Přehrady lze v létě využít ke koupání v sezónu vyhřívaném venkovním bazénu 10,5 x 5,5 metrů s osvětlením a pro děti 4 x 3,5 metrů, dále nabízí trampolínu, kolotoče a houpačky, minigolf s 18 jamkami, tenisové a volejbalové hřiště s umělým povrchem, streetball, ruské kuželky, ohniště, půjčovnu horských kol.

V zimních měsících lze využívat lyžařský areál Morávka SVIŇORKY, sjezdovka dlouhá 580 metrů, 1,5 km vzdálená od penzionu, umělé zasněžování, ski servis, půjčovna lyží. Upravovaný běžecký okruh 14 km dlouhý. Další lyžování na Zlatníku, Visalajích a Lysé hoře nebo na Bílé, Pustevnách a Velké Rači (Slovensko).

V letních měsících lze využít také krytý bazén 1,5 km, AQUAPARK ve Frýdku-Místku 20 km, AQUAPARK Rožnov, přehrady – Žermanická, Baška, Olešná (15-20 km).

Možnost projížďky na koních a ponících na jízdárně 2,5 km.


Lysá Hora


Několik tipů pro volná odpoledne:

Beskydské příkopy
Mionší - beskydský prales

Čertův mlýn
Kamenné koule
Prašivá
Přírodní unikát - Prameny Zrzávky


Radegast