Hlavní stránka

Vstup do katalogu průvodců a map

Drtivá většina průvodců je u nás prozatím zdarma, placené průvodce si můžete, do doby, než zavedeme elektronický obchod i s průvodci, objednat e-mailem na adrese ppress@ingema.net.

Výhody elektronických knih

Výhodou elektronických knih je zejména jejich malá velikost a snadná distribuce pomocí internetu. Proto mohou být elektronické knihy výrazně levnější něž knihy tištěné. V našem katalogu najdete několik desítek průvodců a map zcela zdarma.

Co je Acrobat Reader

Jde o bezplatný program pro čtení elektronických knih. Umožňuje nejen čtení elektronických knih na monitoru počítače, pomocí kapesních počítačů a speciálních čtecích zařízení, ale tato technologie Vám knihu především zobrazí tak, jak byla vysázena, takže vypadá jako text tištěný na papíře. Tím umožňuje pohodlné a příjemné čtení elektronických knih a je také schopen Vám tuto knihu vytisknout přesně tak, jak byla připravena a to na jakékoli tiskárně.

Požadavky na systém

Jednotlivé verze programu Acrobat Reader existují prakticky pro všechny běžné operační systémy a počítačové platformy. Funguje tedy i na starších počítačích.

Aktivity
Geooblasti
UNESCO
Fotobanka
Průvodce
Ingema-TV
Počasí
Rešerše
iZone
Foto scan

Alpy
Altaj
Kavkaz

Kurzy Potřebujete zjistit kurz exotické měny? Toto tlačítko vám s tím pomůže.
 
Ockovani Chystáte se do exotické země? Zjistěte si zde, zda byste se neměli nechat naočkovat!
 
RoutePlanner Jedete na dovolenou autem? Nechte si navrhnout nejlepší cestu!
 
Letiste Musíte nebo chcete letět letadlem? Pak se vám třeba budou hodit tyto informace!
 
Autori Zajímá vás kdo píše články na Ingemě? Představení alespoň některých autorů najdete zde.

 

Na našem serveru funguje elektronický obchod, takže máte možnost nakupovat fotografie z fotobanky online. Bližší informace naleznete zde.
 

Chybí vám Acrobat Reader pro čtení PDF souborů? Zde je ke stažení zdarma.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /www/doc/www.ingema.net/www/in2001/shop-up.php:38 Stack trace: #0 {main} thrown in /www/doc/www.ingema.net/www/in2001/shop-up.php on line 38