Hlavní stránka

Počasí ve světě

Město (anglicky):  

NÁVOD:

Zadejte název města v ANGLICKÉ podobě (bez interpunkce) (např. "Ostrava", "Wien"), nejste-li si jisti, zadejte jen první část (např. "Frank" pro Frankfurt n.M.).

Pokud Anglický název neznáte nebo se vám nedaří, klikněte na patřičnou oblast v obrázku (pak vyberte stát a místo ze seznamu).

INFORMACE:

Data pocházejí z mezinárodní meteorologické monitorovací služby METAR, která shromažďuje informace z více než 6200 míst na světě (Z ČR jsou uváděny údaje z Ostravy, Brna, Prahy, Karlových Varů a Holešova). Informace jsou aktualizovány každou hodinu.

Pokud nenajdete v některém místě aktuální informace, není to vinou naší, ale je to způsobeno tím, že daná meteorologická stanice nepřispívá aktuálně do databáze METAR, často se jedná např. o letiště se sezonním provozem.

Aktivity
Geooblasti
UNESCO
Fotobanka
Průvodce
Ingema-TV
Počasí
Rešerše
iZone
Foto scan

Alpy
Altaj
Kavkaz

Kurzy Potřebujete zjistit kurz exotické měny? Toto tlačítko vám s tím pomůže.
 
Ockovani Chystáte se do exotické země? Zjistěte si zde, zda byste se neměli nechat naočkovat!
 
RoutePlanner Jedete na dovolenou autem? Nechte si navrhnout nejlepší cestu!
 
Letiste Musíte nebo chcete letět letadlem? Pak se vám třeba budou hodit tyto informace!
 
Autori Zajímá vás kdo píše články na Ingemě? Představení alespoň některých autorů najdete zde.

 

Na našem serveru funguje elektronický obchod, takže máte možnost nakupovat fotografie z fotobanky online. Bližší informace naleznete zde.
 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /www/doc/www.ingema.net/www/in2001/poc-inde.php:35 Stack trace: #0 {main} thrown in /www/doc/www.ingema.net/www/in2001/poc-inde.php on line 35