Hlavní stránka

Fotobanka obsahuje tisíce fotografií především s geografickou a cestovatelskou tématikou. Vyhledávat v ní lze podle názvů států, pohoří, jednotlivých měst i samostatných lokalit.

Název místa, které Vás zajíná, napište do vyhledávacího formuláře bez interpunkce (například: FRANCIE, KAVKAZ, KUTNA HORA a podobně.) a klikněte na "Hledat"

Fotobanka s náhledem v pomocném okně

Zobrazen je textový popis všech vyhledaných fotografií, po kliknutí na ikonu fotoaparátu se zobrazí náhled v pomocném okně.
  Klíčové slovo:  

Jen památky UNESCO

  

Procházení fotobanky

Vyhledané fotografie se zobrazují postupně po pěti na stránce najednou.

Klíčové slovo:   
 
Památky UNESCO hledejte pod klíčovým slovem "WH UNESCO"

V naší fotobance jsou uloženy náhledy fotografií, které jsou okamžitě k dispozici v tiskové kvalitě. Vybrané fotografie můžete objednat při prohlížení v pomocném okně, nebo e-mailem na ppress@ingema.net. V objednávce uveďte účel použití fotografie. Originál fotografie obdržíte po uhrazení proforma faktury internetem nebo na CD.

Ceny uvedené u každé fotografie platí pro jednorázové nevýhradní použití fotografie. Při objednávce nad 5 ks fotografií poskytujeme množstevní slevy. Pokud máte nějaké jiné požadavky, potřebujete jiný rozměr, cena neodpovídá vámi zamýšlenému užití a podobně... neváhejte nás kontaktovat.
Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function draw_right(), 0 passed in /www/doc/www.ingema.net/www/in2001/fot-main.php on line 53 and exactly 1 expected in /www/doc/www.ingema.net/www/in2001/in-fnc.php:31 Stack trace: #0 /www/doc/www.ingema.net/www/in2001/fot-main.php(53): draw_right() #1 {main} thrown in /www/doc/www.ingema.net/www/in2001/in-fnc.php on line 31