Hlavní stránka

Na bicyklech po San Francisku a okolí

(06.04.2005)

V poslední době se staly pro návštěvníky San Franciska velice populárními poznávací cesty na jízdních kolech. Je to zároveň také jedna z nejlevnějších možností, jak si prohlédnout všechny zajímavé památky a zároveň lákavá místa na severu za mostem Golden Gate.

V San Francisku v současné době existuje několik "Bike rentals", které nabízejí pronajmutí jízdního kola v cenách od 7 dolarů na hodinu až po 28 dolarů na 24 hodin. Zájemce si může přitom vybrat mezi speciálními sportovními a horskými koly a běžnými bicykly - všechna kola jsou ovšem v prvotřídním stavu a vybavená nosičem na batoh, kameru apod. K tomu patří zdarma i mapa s cyklistickými trasami. Mezi doporučovanými trasami je například přejezd mostu Golden Gate, návštěva malebného městečka Sausalito, poloostrova Tiburon a státního parku se sekvojemi Muir Woods apod. S jízdním kolem se můžete také přepravit přes záliv lodí a také na ostrov Angel Island. Pro skupiny jsou přitom poskytovány zajímavé slevy. Podrobné informace o možnosti vypůjček bicyklu vám rádi poskytnou v turistických informacích, včetně adres a plánku.
 

Vladimír Kříž
San Francisko, Jihlava

Další články z tohoto státu Další články tohoto autora

 
 DatumAutorPředmět
Aktivity
Geooblasti
UNESCO
Fotobanka
Průvodce
Ingema-TV
Počasí
Rešerše
iZone
Foto scan

Alpy
Altaj
Kavkaz

Kurzy Potřebujete zjistit kurz exotické měny? Toto tlačítko vám s tím pomůže.
 
Ockovani Chystáte se do exotické země? Zjistěte si zde, zda byste se neměli nechat naočkovat!
 
RoutePlanner Jedete na dovolenou autem? Nechte si navrhnout nejlepší cestu!
 
Letiste Musíte nebo chcete letět letadlem? Pak se vám třeba budou hodit tyto informace!
 
Autori Zajímá vás kdo píše články na Ingemě? Představení alespoň některých autorů najdete zde.

 

Na našem serveru funguje elektronický obchod, takže máte možnost nakupovat fotografie z fotobanky online. Bližší informace naleznete zde.
 


1999-2019©Ppress
veškeré texty, fotografie, obrázky, mapy apod. jsou chráněny autorskými právy jednotlivých autorů a vydavatelství Ppress.
Je výslovně zakázáno jejich jakékoli šíření, publikování či dokonce prodej za úplatu.
Info: Ppress